ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Крістіна Килинчарслан
Крістіна Килинчарслан - курсант льотної академії Національного авіаційного університету
ОРТ в УкраїніПрограми та проекти

Програми та проекти


Для учнів
Всесвітній ОРТ реалізує різноманітні міжнародні проекти і програми, спрямовані, в першу чергу, на підвищення зацікавленності учнів в навчанні. Учні та випускники шкіл ОРТ також мають широкі можливості проявити себе в позашкільній діяльності: відвідувати різні клуби, гуртки, недільні школи, літні табори, брати участь у різних міжнародних програмах і поїздках.
Математичний клуб
Роботрафік (RoboTraffic)
Проект Всесвітнього ОРТ «Школи-побратими»
Для учнів / Всі програми →


Для вчителів
Професійний розвиток викладачів завжди був першочерговим завданням для Всесвітнього ОРТ. Робота в цьому напрямку в країнах колишнього СРСР розпочалася ще в 1999 році з проекту «JET 2000» («Jewish Education through Technology» -англ., «Єврейська освіта через технології» - укр.), розробленого для навчання сучасним інформаційним і педагогічним технологіям керівників і вчителів єврейських шкіл на пострадянському просторі. У 2002-2007 роках ОРТ реалізував «Програму підвищення кваліфікації вчителів природознавства і технології».
Участь у регіональних семінарах
Міжнародний семінар із застосування інформаційних технологій на уроках єврейського циклу
Міжнародний технологічний семінар (World ORT Hatter Seminar)
Для вчителів / Всі програми →


Для дорослого населення
Реалізуючи ідею безперервної освіти протягом всього життя, ОРТ відкрив в Україні понад 20 центрів для професійного навчання, підвищення кваліфікації та перепідготовки дорослого населення в галузі використання інформаційних та комунікаційних технологій у різних напрямках професійної діяльності. Освіта, запропонована слухачам центрів, дозволяє підняти свій професійний і життєвий рівень в умовах економіки, що швидко розвивається, поліпшити фінансове становище, та дає впевненість у майбутньому.
ОРТ-Кешернет
GET-IT – (Graduate Entrepreneurship Training through IT)
Навчальний центр «ОРТ» в культурно-діловому центрі «Менора»
Для дорослого населення / Всі програми →