ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Крістіна Килинчарслан
Крістіна Килинчарслан - курсант льотної академії Національного авіаційного університету
ОРТ в УкраїніПрограми та проектиДля дорослого населенняНавчальний центр «ОРТ» в культурно-діловому центрі «Менора»

Навчальний центр «ОРТ» в культурно-діловому центрі «Менора»

Навчальний центр «ОРТ» в культурно-діловому центрі «Менора» м.Дніпропетровська був відкритий в листопаді 2013 року. Це третя комп'ютерна лабораторія Всесвітнього ОРТ в цьому місті. Протягом 2014 року 125 осіб пройшли навчання комп'ютерним технологіям на різних курсах центру. Центр, також, надає свої послуги людям старшого віку, завдяки курсу «Спілкування без кордонів» пенсіонери міста навчаються використовувати комп'ютер в повсякденному житті.

На базі навчального центру ОРТ реалізується також один із важливих проектів з перепідготовки в області ІТ членів єврейської громади Дніпропетровська. Це «Програма підтримки та розвитку нових проектів малого бізнесу», що реалується спільно Дніпропетровською єврейською громадою і єврейською громадою Великого Бостона (штат Массачусетс, США); та дозволяє отримати мікрокредитування бізнес-проектам єврейських жінок, насамперед тим, хто належить до груп ризику.Дивіться також: