ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Даша Путіліна
Даша ПутілінаЗнайомтесь: випускниця 2015 року Одеської школи ОРТ ім.З.Жаботинського – Даша Путіліна. Захоплення Даші робототехнікою почалося в школі, вона 2 рази поспіль була учасницею міжнаро
ОРТ в УкраїніНовини та медіаНовини та анонсиВсеукраїнські змагання "Роботрафік 2019"

Всеукраїнські змагання "Роботрафік 2019"

25 Лютого 2019

22 лютого 2019 року НВК №141 «ОРТ» м. Києва вже вдруге приймав Всеукраїнські змагання «Роботрафік 2019». Команди-переможці та призери обласних змагань з усієї України приїхали до Києва, щоб взяти участь у фінальному етапі конкурсу. В цьому році регіональні етапи змагань вперше проходили в містах Суми, Херсон, Дніпро, Чернівці, Київ і Київська область.

Загалом, 16 команд, у тому числі 6 команд зі шкіл ОРТ в Україні, змагались у 5-ти категоріях:

  • рух моделі робоавтомобіля по міській трасі з дотриманням правил дорожнього руху;
  • рух із максимальною швидкістю по гоночній трасі;
  • конкурс інженерних пропозицій щодо підвищення безпеки транспортного руху;
  • тест з правил дорожнього руху;
  • створення тривимірних вузлів автомобіля в системах інженерного проектування.

Виступи команд оцінювало компетентне жюрі, спеціалісти у своїх галузях:

  • Пасечник Віталій – професор, завідувач кафедри ІТМ КПІ ім. Ігоря Сікорського,
  • Тіньков Михаїл – президент громадської організації «Дніпропетровський обласний спортивний союз», кандидат в майстри з автоспорту України, суддя 1 категорії з автоспорту України, викладач правил дорожнього руху,
  • Микола Полюбович та Сергій Олійник – інспектори відділу зв’язків з громадськістю, управління патрульної поліції в місті Києв, старші лейтенанти поліції,
  • Віктор Качур – президент національної української федерації автомодельного спорту, майстер спорту міжнародного класу,
  • Олена Патрикеєва – начальник відділу STEM-освіти, Інститут модернізації змісту освіти.

Змагання проходили за  підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Благодійної організації «Благодійна установа «Освітні ресурси і технологічний тренінг», НВК №141 "ОРТ" м. Києва, навчального STEM-центру «Сократ» на базі НВК №141 "ОРТ". Їх мета – сприяти розвитку інноваційних напрямів STEM-освіти, популяризувати науково-технічну творчість, робототехніку, електроніку, формувати в учнівської молоді життєві навички безпеки дорожнього руху.

Вітаємо переможців  «Роботрафік – 2019» !

В категорії «Підвищення безпеки дорожнього руху»:

1. Команда «Sogibot» з Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих людей;

2. Команда з Херсонської STEM школи ХДУ;

3. Команда «REX» з Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості української молоді.

 

В категорії «Тривимірне моделювання у CAD-системі»:

1. Команда з Дніпропетровської обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді;

2. Команда «Brainbuster» з Чернівецького політехнічного коледжу;

3. Команда «Одесити» з Одеської спеціалізованої школи №94 «ОРТ» ім. В.Жаботинського.

 

В категорії «Рух по моделі міського транспортного руху з дотриманням ПДР»:

1. Команда «Одесити» з Одеської спеціалізованої школи №94 «ОРТ» ім. В.Жаботинського;

2. Команда з Дніпропетровської обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді;

3. Команда «Volsi» з Володарської спеціалізованої школи-інтернату Центр Реабілітації.

 

В категорії «Рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі»:

1. Команда «Sogibot» з Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих людей;

2. Команда з Дніпропетровської обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді;

3. Команда «Volsi» з Володарської спеціалізованої школи-інтернату Центр Реабілітації.

 

В категорії «Знання Правил Дорожнього руху»:

1. Команда «Sogibot» з Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих людей;

2. Команда з Дніпропетровської обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді;

3. Команда «Mind of future» з Глухівського ліцею-інтернату з посиленої військово-фізичною підготовкою.

 

Абсолютними лідерами змагань стали:

1. Команда з Дніпропетровської обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді;

2. «Roboteens» з Чернівецької спеціалізованої школи «ОРТ»;

3. Команда «Volsi» з Володарської спеціалізованої школи-інтернату Центр Реабілітації.



Дивіться також:
06 Березня 2018
07 Грудня 2017
14 Листопада 2017
20 Жовтня 2017
19 Жовтня 2017