ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Крістіна Килинчарслан
Крістіна Килинчарслан - курсант льотної академії Національного авіаційного університету

"Anieres Elite Academy"

"Anieres Elite Academy" - міжнародна стипендіальна програма Всесвітнього ОРТ, що надає її учасникам можливість завершити середню і здобути вищу інженерно-технологічну освіту в Ізраїлі. У найближчі 17 років 600 учнів зможуть скористатися унікальними перспективами,наданими програмою.  

Програма складається з одного підготовчого і двох основних етапів. На етапі підготовки школярі з інших країн протягом одного року інтенсивно вивчають іврит, знайомляться з культурою і паралельно освоюють загальноосвітні предмети за програмою Міністерства освіти Ізраїлю.

Перший основний етап програми (10-й - 12-й класи середньої школи) передбачає спільне навчання старшокласників, які успішно завершили підготовчий етап, і учнів з Ізраїльських шкіл, які виявили здібності в науково-технологічній сфері, за навчальною програмою середньої школи з поглибленим вивченням інженерних спеціальностей. На другому етапі учні, які успішно закінчили школу, протягом 4-х років продовжать навчання в університеті «Техніон» (м Хайфа).В цілому, для учнів з-за кордону програма «Anieres Elite Academy" триватиме 8 років. Протягом усього терміну навчання учасники програми забезпечуються житлом та фінансовою підтримкою.Дивіться також: