ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Крістіна Килинчарслан
Крістіна Килинчарслан - курсант льотної академії Національного авіаційного університету

ORT STEM CUP

ORT STEM CUP

У 2001 році з метою підкреслити важливу роль науки в житті суспільства ЮНЕСКО затвердила 10 листопада як Всесвітній день науки за мир і розвиток (World Science Day for Peace and Development).

У цей день прийнято ініціювати програми на підтримку наукових ініціатив і оголошувати про початок нових проектів, спрямованих на популяризацію науки.

В рамках Всесвітнього дня науки за мир і розвиток Всесвітній ОРТ оголосив конкурс «ORT STEM CUP» серед загальноосвітніх установ, що входять в мережу Всесвітнього ОРТ в країнах СНД і Балтії.

Мета конкурсу - підвищити мотивацію учнів до STEM освіти, залучити інтерес школярів до інженерних і технічних спеціальностей, а також стимулювати розвиток інженерно-технічної творчості учнів.

 

Суперконкурс «ORT STEM CUP 2017» проводиться в 3 номінаціях:

1) Конкурс мобільного відео «Я - винахідник».

Учасники конкурсу в 1-хвилинному відеоролику, знятому на мобільний пристрій (телефон, планшет і т.п.), повинні описати і продемонструвати свій винахід.

2) Конкурс «Велика космічна подорож» для учнів початкової школи.

Учасники конкурсу повинні створити свій "фантастичний світ" - інопланетну істоту і поверхню планети, потім представити її в відеопрезентації. Додатково проводиться конкурс оповідань на тему «Велика космічна подорож».

3) Конкурс «Науковий експеримент».

Учасники конкурсу проводять досліди та експерименти в рамках шкільних навчальних курсів з природничих предметів (фізика, хімія, біологія, астрономія, природознавство, екологія). Відеоролик повинен містити не тільки демонстрацію експерименту, а й аналіз отриманих результатів, а також теоретичний матеріал, що в подальшому може використовуватися на уроках в якості демонстраційного матеріалу.

Школам-учасницям пропонується провести День Проектів, на якому учні зможуть представити свої роботи. Рекомендований термін проведення - квітень 2017 року.

 

Куратори конкурсу:

Кураторами конкурсу в школі можуть виступати класні керівники початкових класів, викладачі технології та інших природничих предметів, співробітники центрів ОРТ.

 

Організація конкурсу:

  • Для організації та проведення конкурсу створюється оргкомітет, який визначає порядок проведення конкурсу, поточну документацію, а також терміни проведення всіх етапів конкурсу та їх зміст.
  • Переможці та призери кожної номінації нагороджуються дипломами та призами.
  • Всі учасники конкурсу (учні, батьки і викладачі) отримують сертифікати участі.
  • За підсумками всіх трьох конкурсів оргкомітет визначає школу-переможця, яка нагороджується кубком «ORT STEM CUP 2017». Координатор конкурсу в даній школі нагороджується дипломом «Кращий координатор» і призом.
  • Результати конкурсу публікуються на сайті www.ort.ru, а також розсилаються у вигляді листа-повідомлення всім керівникам навчальних закладів та центрів, що входять в мережу ОРТ.

 

Додаткову інформацію про хід проведення конкурсу можна отримати на сторінці в Facebook або на сайті.Дивіться також: