ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Крістіна Килинчарслан
Крістіна Килинчарслан - курсант льотної академії Національного авіаційного університету
ОРТ в УкраїніПрограми та проектиДля учнівТворчий конкурс Всесвітнього ОРТ

Творчий конкурс Всесвітнього ОРТ

Творчий конкурс Всесвітнього ОРТ

Поки школи знаходяться в режимі карантину, і діти змушені знаходитись вдома в ізоляції, Всесвітній ОРТ, бажаючи підтримати їх у цей непростий час, запрошує учнів ОРТівскіх шкіл взяти участь у спеціально організованих творчих конкурсах і проявити свої таланти і навички.
У хлопців і дівчат є шанс виграти фантастичні призи, проявивши творчий підхід у відображенні трьох тем: родина, суспільство і відношення (один до одного, суспільства, життєвих ситуацій).
У конкурсі можуть взяти участь учні шкіл та коледжів ОРТ, а також учасники програм ОРТ.
 
Творчі роботи будуть прийматися в наступних категоріях:
Мистецтво або анімація
Танець
Кінозйомка
Оповідання та поезія
Авторські пісні або інструментальні композиції.
 
Роботи будуть оцінюватись в трьох вікових групах (в залежності від вашого віку на дату початку карантину): 11 і молодше, 12-15 і 16-19.
В якості призу переможець у кожній номінації отримає сеанс відеоконференції «один на один» з професіоналом в даній області, який дасть переможцю експертні відгуки про його роботу, поради як розвиватись далі, і відповість на запитання.
 
Всі учасники отримають Сертифікати.
 
Кращі роботи будуть також розміщені в інтернеті, щоб надихнути інших учнів і друзів ОРТа по всьому світу, і показати, що навіть в таких складних умовах можливо творити і створювати прекрасні роботи.
 
Як зареєструватися для участі в конкурсі?
∙ Вирішіть, в яку категорію ви хотіли б зареєструватися, і перевірте відповідність своєї творчої роботи наведеним нижче рекомендаціям.
∙ Заповніть форму заявки (подача відкривається в понеділок, 6 квітня і закривається в понеділок 8 червня 2020 року): https://app.formassembly.com/4813400  
∙ Надішліть свої матеріали в нашу форму, якщо у вас виникнуть труднощі, надсилайте їх електронною поштою на адресу sheryl.gold@ort.org 
 
Журі конкурсу оцінюватиме оригінальність і креативність, а також якість виконання роботи. Також буде оцінюватись зв'язок принаймні з одною із трьох тем, зазначених вище (сім'я, суспільство і відношення (один до одного, суспільства, життєвих ситуацій) і вміння привабити аудиторію.
Ви можете подати до трьох заявок на одну людину, в одній або різних категоріях.
Заявки приймаються від окремих осіб або пар учнів, але не від більш чисельних груп.
Переможці будуть оголошені в понеділок, 6 липня 2020 року.
Успіхів!
 
Мистецтво або анімація
 
Мистецтво допомагає людству досліджувати свій внутрішній світ і світ навколо, висловлювати ці відчуття і ділитися ними з іншими.
Ми хотіли б, щоб учні шкіл ОРТ вибрали важливий для них посил і висловили його, грунтуючись на цінностях сім'ї, суспільства і відношення (один до одного, суспільства, життєвих ситуацій).
Визначьтеся, як ви будете висловлювати це: в мистецтві або за допомогою анімації, і створіть оригінальний твір, яким можна поділитися.
Ви можете створювати твори мистецтва з використанням традиційних засобів, фотографії або в цифровому вигляді.
Анімація може вимагати більше навичок і більше часу, тому визначьтеся, як ви хочете донести свою ідею, в залежності від вашого досвіду та того, скільки часу ви можете на неї витратити.
 
Твір мистецтва - це не плакат, а анімація - це не просто відео.
Ось кілька порад, хоча ви можете вибрати практично будь-який формат в залежності від вашого уміння і таланту:
Твір мистецтва - триптих, фотомонтаж, сімейний портрет, поетична ілюстрація, мурал або імпровізація і т.д.
Анімація - ви можете розповісти історію, зіграти музику, висловити емоції за допомогою традиційної анімації, stop-motion (лялькова анімація), мальованої графіки або графіки руху і т. д.
 
Ви можете співпрацювати з членами своєї сім'ї у себе вдома або віртуально з другом, але, майте на увазі, що ваша робота повинна виражати загальні почуття, які ви поділяєте.
Ми будемо збирати всі матеріали і оцінювати їх на основі заздалегідь визначених критеріїв.
Ми радимо вам ретельно спланувати свою роботу, тому що добре спланована робота дасть кращий фінальний результат.

 
Танець
 
Любите висловлювати свої ідеї та емоції в танці?
Можете спілкуватися і передавати цінності сім'ї, суспільства і відношення (один до одного, суспільства, життєвих ситуацій) через танець?
Ми шукаємо оригінальну і інноваційну хореографію, яка приверне і сколихне аудиторію. Ви можете виступати з членом своєї сім'ї або віртуально з іншим учнем, але ми не приймаємо заявки від більш чисельних груп.
Вітається будь-який жанр танцю, включаючи балет, бальний, сучасний, хіп-хоп, джаз, латина, ліричний, музичний театр і чечітка. Нам було б особливо цікаво побачити національні танці або ті, які танцюють в вашій країні.
Вдосконалюйте свою техніку виконання і відправляйте нам відео свого фінального виступу.
Тривалість танцювального номера від двох до п'яти хвилин; і завжди пам'ятайте про свою безпеку.  
Ретельно обмірковуйте музику, під яку ви будете танцювати, і переконайтеся, що ви використовуєте тільки загальнодоступну музику або маєте відповідні права на її використання.

 
Кінозйомка
 
Фільм - це мистецтво, яке об'єднує людей різного віку і професій, і це ваш шанс продемонструвати свої навички в створенні фільмів.
Ми хотіли б побачити короткометражні фільми, що відображають ваші думки і дії під час вашої відсутності в школі.
Ми запрошуємо вас подумати про цінності сім'ї, суспільства і відносин (один до одного, суспільства, життєвих ситуацій) в вашому короткометражному фільмі.
Ваша історія повинна бути переконливою, так що розкрийте свій творчий потенціал та інноваційні навички.
Надсилайте ваш оригінальний відеокліп (не більше п'яти хвилин), що відноситься хоча б до однієї із зазначених вище тем.
Відео не повинно містити непристойної лексики. Можна використовувати звукові ефекти і музику, якщо вони знаходяться у вільному доступі або у вас є права на їх використання.
Якщо відео не англійською мовою, підготуйте короткий описовий текст і субтитри для завантаження разом з відео.
Ми радимо вам по можливості використовувати штативи і записувати звук окремо, а потім накласти його на фінальне відео, для поліпшення загальної якості відео.
Будьте винахідливі і удачі! 
 

 
Короткі оповідання та поезія
 
Написання оповідань і створення віршів - це фантастичний спосіб формулювати свої думки, спілкуватися і ділитися ними з іншими.
Чи можете ви написати оригінальну п'єсу або створити вірш, що відповідають поточній ситуації в світі?
Які почуття викликає в суспільстві все те, що зараз відбувається в світі; як люди ставляться один до одного в цей час?
Ми хочемо почути ваші думки та роздуми, виражені словами, і приймаємо заявки англійською або будь-якою іншою мовою, якою розмовляють в вашій школі.
Ви можете надіслати нам невелику розповідь в художньому або іншому літературному жанрі або вірш в будь-якому жанрі.
Ми хотіли б, щоб ви зосередилися на поточній ситуації в світі і, зокрема, на цінностях сім'ї, суспільства і відносин (один до одного, суспільства, до життєвих ситуацій).
Які літературні та поетичні прийоми ви можете застосувати, щоб зацікавити читача і встановити зв'язок з аудиторією?
Немає ніяких обмежень і вимог до обсягу тексту, тому вирішуйте самі, як ви хочете висловити свої думки, в залежності від вашого досвіду та часу, яке ви можете витратити на цей проект. Оцінюватися буде якість вашого написання, креативність самовираження і можливість викликати інтерес у читача.
Ваш твір має бути написано вами спеціально для цього конкурсу і він не повинен бути раніше опублікований.
 
 
Авторські пісні або інструментальні композиції
 
Ми хочемо почути музику і пісні, написані учнями ОРТ під час їх карантину і знаходження вдома.
Ми хочемо почути, як ви висловлюєте себе, використовуючи будь-який стиль музики і з будь-якими інструментами (цифровими або акустичними), які у вас є.
Ми приймаємо аудіозаписи або відеофайли або у вигляді вкладень, або через ресурси обміну файлами, наприклад, SoundCloud або YouTube.
Твори мають бути написані спеціально для цього конкурсу, з оригінальною мелодією (і словами, якщо це пісня), написаної вами. Це не повинна бути копія або адаптація чужої роботи.
Ваш проект може бути спільною роботою з членом сім'ї або віртуально з іншим учнем, але ми не приймаємо заявки від більш чисельних груп.
Тривалість пісні або музичної композиції повинна бути від двох до п'яти хвилин.
Ми будемо оцінювати не виконання, а якість вашого твору або композиції.
Записи пісень приймаються англійською або будь-якою іншою мовою (якщо мова не англійська, надайте, будь ласка, текст пісні англійською мовою).


Дивіться також: