ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Крістіна Килинчарслан
Крістіна Килинчарслан - курсант льотної академії Національного авіаційного університету
ОРТ в УкраїніШколи та центриКиївНавчальний центр World ORT - Hillel Kiev

Навчальний центр World ORT - Hillel Kiev

Навчальний центр OРТ- Гілель Київ було офіційно відкрито у травні 2015 року, хоча перший клас інформаційних технологій і перший навчальний курс на базі молодіжного центру "Гілель" розпочав свою роботу в жовтні 2014 року. Діяльність центра спрямована на забезпечення комплексного вирішення проблем, що стоять перед молоддю, у формуванні успішної кар'єри в сфері програмування. Основна мета центру полягає у наданні освіти для молодих членів єврейської громади, які прагнуть здобути освіту у сфері ІКТ, що дозволить їм бути в курсі сучасного життя, щоб знайти підходящу роботу, і поліпшити свій економічний статус.

В комп'ютерній школі вивчають наступні курси: Введення в програмування, C / C ++, програміст Java, розробник IOS, розробник Android, E-marketing і SEO, дизайн користувальницького інтерфейсу, веб-менеджер проекту, розробник Front-end,  розробник Net. Кожен курс триває 32 або 64 години (4 години на тиждень). Всі практичні вправи засновані на реальних проектах. Разом із цим студенти мають можливість поглиблено вивчати англійську мову та математичну логіку.

Викладачі курсів – професіонали з багаторічним досвідом роботи в найбільших ІТ-компаніях  України, таких як Luxoft, Ciklum, Netpeak, Netocrat Communications і т.д.

Дізнатись більше...Дивіться також: