ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Крістіна Килинчарслан
Крістіна Килинчарслан - курсант льотної академії Національного авіаційного університету
ОРТ в УкраїніШколи та центриКиївНавчально-виховний комплекс «Щастя» №325

Навчально-виховний комплекс «Щастя» №325

Державний єврейський навчальний комплекс №325  «Сімха» («Щастя») створений в 1991, дитячий садок розпочав роботу в 1991 році, відділення для 1-4 класів було відкрите в 1992 році, для 5-11 класів - в 1999 році. З 1 вересня 2015 року навчальний комплекс «Сімха» став частиною мережі ОРТ.

У комплексі навчається близько 300 дітей з єврейських сімей. Поряд з викладанням загальноосвітніх предметів провідним напрямком є навчання мові іврит, культурі, традиціям, звичаям та історії єврейського народу. В школі відзначаються всі єврейські свята, на святкування яких учні, як прийнято, приходять разом з батьками. Окрім того, школа пропонує поглиблене вивчення комп'ютерних наук та англійськоЇ мови.

Навчальний комплекс №325 "Сімха" складається з 2-х освітніх установ:

1) Навчальний комплекс з поглибленим вивченням іноземних мов (іврит, англійська). Там розміщені дитячий садок і початкова школа (1-4 класи);

2) Спеціалізована школа № 325 "Сімха" -  спеціалізована старша школа для дітей з 5-го по 11 клас.

26 вчителів працюють в дитячому садку і початковій школі. Також з учнями початкової школи працюють логопед і психолог. 18 викладачів працюють в середній школі, серед них є 3 вчителя-методиста вищої категорії, 4 старших викладачів вищої категорії і 6 викладачів вищої категорії.

Дізнатись більше...Дивіться також: