ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Крістіна Килинчарслан
Крістіна Килинчарслан - курсант льотної академії Національного авіаційного університету

НВК №141 "ОРТ"

 НВК № 141 «ОРТ» відкрив свої двері для майже 900 школярів 1 вересня 2015 року. Цей навчальний заклад покликаний збільшити потужності Технологічного ліцею «ОРТ» м. Києва, який протягом  п'ятнадцяти років свого існування став першим у Україні навчальним закладом зі статусом «Школа-новатор», отримав значні здобутки в галузі експериментальної діяльності з упровадження ІТ-освіти в шкільний компонент,  навчав учнів новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, спонукав до наукової, експериментально-дослідницької, винахідницької діяльності, виробляв навички роботи із сучасною технікою.

 

НВК № 141 "ОРТ" м. Києва працює в рамках  Угоди про співробітництво в галузі освіти між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль та Меморандуму між Всесвітнім ОРТ («Освітні ресурси і технологічний тренінг», Швейцарія) і Міністерством освіти і науки України про співпрацю в галузі повної середньої і професійно-технічної освіти.

 

Навчання в комплексі проводиться в чотири етапи: дошкільний, школа I ступеня, спеціалізована школа II ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов та інформаційних технологій та технологічний ліцей.

 

Окрім традиційних навчальних кабінетів у НВК №141 «ОРТ» м. Києва працюють:

-      бібліотека-медіатека;

-      сучасні лабораторії біології, фізики, хімії;

-      7 лабораторій інформаційних технологій;

-      2 лінгафонних кабінети;

-      сучасний спортивний зал, тренажерний зал, об’єднаний малий спортивний і танцювальний зал;

-      актовий зал із костюмерними та операторською кімнатою;

-      сучасний стадіон (футбольне поле) з біговими доріжками;

-      корт (спортивний майданчик для ігрових видів спорту: баскетбол, волейбол, теніс);

-      2 спортивні майданчики з тренажерами;

-      теплиця;

-      конференцзал.

 

У всіх начальних кабінетах встановлюються комп’ютери, проектори, екрани.

Окрім того, учні мають можливість застосовувати ІКТ при вивченні математики та гуманітарних дисциплін. У всіх приміщеннях забезпечено доступ до мережі Інтернет.

 

УчніНВК №141 «ОРТ» мають можливість вивчати на поглибленному рівні курси інформатики та інформаційних технологій, опановувати унікальні курси з мікроелектроніки, робототехніки та знайомитись з простими машинами і механізмами. Навчальний заклад працює за експериментальним навчальним планом, всі програми з інформаційно-технологічного напряму розроблені  вчителями і фахівцями ОРТ та затверджені Міністерством освіти і науки України.

У 10-11класах викладається профільний курс «Інформаційні технології» за такими напрямками: «Веб-дизайн», «Архітектурне та ландшафтне проектування», «Інформаційні технології в економіці та бізнесі». Для допитливих будуть проводитись факультативні заняття з комп’ютерної графіки, анімації, тривимірного моделювання.

 

НВК №141 «ОРТ» - це єдиний навчальний заклад в Києві, який в одночас з полгибленим вивченням англійської мови, надає можливість своїм учням поглиблено вивчати мову іврит та знайомитись з культурою, географією та історією Ізраїлю. Вільне володіння івритом досягається завдяки програмі залучення до його викладання носіїв мови з Ізраїлю, що реалізовується за підтримки Міністерства освіти Держави Ізраіль.

 

Учні НВК № 141 "ОРТ" мають виняткову можливість здобути сучачні професійні навички в процесі навчання у мережевій академії Cisco, програмі HP, ІТ академії Майкрософт та навчальній академії Oracle, що такожпрацюють на базі навчального закладу.

Дізнатись більше...Дивіться також: