ОРТ в Україні
Ми в соцмережах:
Головна мета та суть діяльності представництв ОРТу полягає у підвищенні рівня життя і добробуту через навчання і освіту, як єврейського народу, так і інших народів світу.
Крістіна Килинчарслан
Крістіна Килинчарслан - курсант льотної академії Національного авіаційного університету
ОРТ в УкраїніНовини та медіаНовини та анонсиМіжнародна учнівська конференція «Сталість пам’яті»

Міжнародна учнівська конференція «Сталість пам’яті»

30 Вересня 2016

28-29 вересня 2016 року за підтримки Всесвітнього Єврейського Конгресу та Всесвітнього ОРТ у НВК №141 «ОРТ» м. Києва відбулась Міжнародна учнівська конференція «Сталість пам’яті», присвячена 75-річчю трагедії Бабиного Яру. 

У конференції приймали участь учні шкіл мережі ОРТ з Києва, Запоріжжя, Одеси, Чернівців, Львова та учні асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

Серед запрошених гостей були Роберт Зінгер, виконавчий директор і виконавчий віце-президент Всесвітнього Єврейського Конгресу, Шарлотта Кноблок, уповноважений ВЄК з питань пам’яті про Голокост,  Фаїна Куклянські, голова Єврейської громади Литви, Шмуель Сіссо, генеральний директор Всесвітнього ОРТ, Владимир Дрибінський, керівник програм Всесвітнього ОРТ, Давид Беніш глава Представництва Всесвітнього ОРТ у країнах СНД, Балтії, Середньої Азії та Кавказу, Вікторія Челомбітько, перший заступник директора департаменту освіти і науки КМДА, Галина Тодосова, заступник начальника управління освіти Дніпровської РДА.

Перед присутніми також виступали Едвард Серотта, директор Всесвітнього Єврейського Історичного Інституту вивчення історії Єврейського Народу "Centropa", Саймон Гейсбухлер, швейцарський історик, дипломат, політолог та Микола Пилипчук, син Праведниці народів світу.

В програмі були представлені презентації кращих мультимедійних проектів, створених учнями ОРТівських шкіл, лекції науковців та спеціалістів з історії «Голокосту» та унікальний аудіогід "Бабин Яр: Сталість пам'яті", створений одинадцятикласниками НВК №141 "ОРТ" м. Києва.

Автори найкращих проектів отримали дипломи та подарунки.

Дизайн банерів та інших друкованих матеріалів до конференції, а також оформлення кафе-дилема «Сталість пам’яті» розробили Казакова Юлія та Мамаєва Юлія, учениці 11 класу НВК «ОРТ» м. Києва.Дивіться також:
01 Вересня 2016
12 Квітня 2016
08 Квітня 2016
23 Березня 2016
22 Березня 2016